Tanulmányi hírek

Dékáni utasítás a vírushelyzetre tekintettel

Tisztelt Hallgató!

Tájékoztatom, hogy a koronavírus helyzet súlyosbodása miatt 2020. szeptember 7-től a Természettudományi és Informatikai Kar Tanulmányi Osztályán a személyes ügyfélszolgálat nem lehetséges. Az ügyintézést elektronikus és online módon intézzük.

Kérem, hogy a tanulmányi kérdéseivel forduljon a Tanulmányi Osztály munkatársaihoz! http://ttik.hu/to

Kérem, hogy a tanulmányi jellegű kérdésének megfelelően válassza ki az illetékes kolléga e-mail elérhetőségét, és írja meg számára a kérdését! Az online ügyfélszolgálat rendje jelenleg kidolgozás alatt van. Amennyiben a rendelkezésre állnak a feltételek, akkor tájékoztatni fogjuk erről.

Köszönöm a megértést!

Sikeres évekezdést kívánok!

Boa Anikó

a Tanulmányi Osztály vezetője

Tájékoztatás az online oktatásról az SZTE hallgatói számára
Tartalom:
  • Online vizsgák – fontos dátumok és javaslatok
  • Európa házhoz jön – nyári virtuális programok a EUGLOH projektben
  • Coursera ajánló
  • Kérdőív kitöltése az online oktatásról

A 2020/2021. tanév I. félévi Oktatói Munka Hallgatói Véleményezéséhez szükséges kérdőívek a NEPTUN-ban 2020.11.16-tól 2021.01.30-ig érhetők el.

A Szegedi Tudományegyetem rektora 2019. május 10. napjára oktatási szünetet engedélyezett az egyetem hallgatói számára. A rektori szünet csak a nappali tagozatos hallgatókra vonatkozik.

A TTIK-n 2019. március 18. 8:00 órától március 31. 23:59 óráig záróvizsga jelentkezési beadási időszak lesz a MODULO-ban. Legközelebbi záróvizsga időszak: 2019. június 6-21.

2020. március 11-én Magyarország kormánya veszélyhelyzetet rendelt el a járvány miatt. Ezért sajnálattal tájékoztatjuk Önöket, hogy a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar 2020. július 5-én tervezett Diplomaosztó Ünnepsége elmarad.

A Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítvány már 18 éve díjazza a kiemelkedő tanulmányi és tudományos eredményekkel rendelkező egyetemi hallgatókat.

2019. februárban induló képzések
    Jelentkezési határídő: 2018. nobember 15.

Jelentkezés a 2019. januári záróvizsgára

Űrlap beadási határidő: 2018. október 16. 8:00 órától október 31. 23:59 óráig.

2018. november 22-én (csütörtökön) 13:00 órától dékáni szünetet lesz, a Kar nappali tagozatos hallgatói számára.